Maszyny na zamówienie

ONRED KM wykonuje również maszyny i urządzenia CNC pod indywidualne potrzeby naszych Klientów. Tworzymy własne projekty i dokumentację wykonawczą jak i bazujemy na projektach dostarczonych przez Zamawiającego.

Nasi pracownicy zapewnią fachowe doradztwo w zakresie projektowania, wykonania i wdrożenia maszyn na każdym etapie Państwa produkcji.

Wykonujemy maszyny dla pojedynczych operacji jak i skomplikowane linie produkcyjne składające się z ciągu zsynchronizowanych urządzeń.

ONRED – KMZ-02

ONRED KMZ-02 to urządzenie zbudowane w oparciu o istniejący żeliwny korpus z lat 60tych ubiegłego wieku oraz współczesne rozwiązania techniki liniowej i automatyki CNC.

Dotychczas urządzenie do pracy wymagało obecności operatora, który ręcznie podawał surowiec do obróbki. Operator nie miał wpływu na prędkość pracy maszyny, której cykl produkcyjny był z góry ustalony przez producenta.

Maszyna posiadała kopiał, który w przypadku zmiany wyglądu elementu wymagał nowej matrycy. Po prawej stronie maszyna przed modernizacją.

Po modernizacji przez ONRED KM urządzenie pracuje w cyklu automatycznym. Prefabrykaty podawane są z automatycznego magazynu mieszczącego 200 elementów. Oprogramowanie w języku polskim umożliwia wprowadzenie dowolnego kształtu elementu z pliku *.dxf. Cykl produkcyjny jednego detalu wynosi 35 sekund. Urządzenie wykorzystuje dokładne napędy AC serwo oraz elektrowrzeciono o mocy 2kW. Detal frezowany jest frezem tarczowym o średnicy 110mm i grubości 8mm. Do maszyny podłączany jest zewnętrzny odciąg wiórów.

Galeria ONRED KMZ-02

ONRED KMZ-02 – przed:

ONRED KMZ-02 – po: